Po otrzymaniu zamówionej biżuterii mają Państwo możliwość odstąpienia od umowy i dokonania zwrotu w terminie 14 dni.

Jak dokonać zwrotu:

Wysyłkowo za pośrednictwem kuriera:

 • Wypełnij formularz zwrotu.
 • Zapakuj produkty w bezpieczny sposób:
  • umieść biżuterię w oryginalnych opakowaniach.
  • wypełniony formularz zwrotu dołącz do paczki zwrotnej.
  • w przesyłce umieść dowód zakupu i wszystkie otrzymane dokumenty (np. certyfikat autentyczności kamieni szlachetnych).
  • na kopercie zapisz adres zwrotny (adres naszego sklepu).
 • Wyślij produkty.

Dokonaj zwrotu bezpośrednio w najbliższym salonie.

Adres do zwrotów:

RS Jubiler
Pracownia Złotnicza Radosław Świeńciński
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6A/23
15-888 Białystok

Informacje o zwrotach:

Informujemy, iż zwracana biżuteria nie może nosić śladów użytkowania. Odsyłany towar powinien posiadać wszystkie metki jubilerskie oraz powinien mieć oryginalne opakowanie otrzymane od producenta. W przypadku zwrotu towaru drogą kurierską bardzo prosimy o staranne zabezpieczenie przesyłki aby nie została uszkodzona lub zupełnie zniszczona w czasie transportu. Paczka powinna zawierać również: paragon, metki produktów, opakowania oraz certyfikat (wszystkie otrzymane dokumenty).

Zwrot dokonanych przez Państwa płatności (z wyjątkiem kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia ) zostanie dokonany nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

Zwrot płatności następuje przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki został użyty przez Klienta w pierwotnej transakcji, chyba że wyrazi on zgodę na inne rozwiązanie, które nie wiążę się dla niego z żadnymi kosztami. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem otrzymanych od Państwa pieniędzy do chwili odebrania z powrotem zwracanych towarów lub dostarczenia przez Państwa dowodu odesłania zwracanych towarów.

Reklamacje

W celu zawiadomienia o reklamacji Prosimy postępować zgodnie z poniższymi zaleceniami:

• Zgłoszenie reklamacji dokonujemy przez wypełnienie formularza reklamacji i wysłanie go razem z zakupioną biżuterią na adres Salonu RS Jubiler (Sprawdź gdzie znajdują się Salony w zakładce nasze sklepy). W treści składanej reklamacji, zaleca się zamieszczenie:

 1. danych kontaktowych Konsumenta, które posłużą udzieleniu odpowiedzi na reklamację oraz prowadzeniu korespondencji z nią związanej,
 2. numeru rachunku bankowego Konsumenta, który posłuży zwrotowi środków pieniężnych, w przypadku zaistnienia takiej okoliczności,
 3. opisu problemu oraz danych identyfikacyjnych Konsumenta.

• Wypełniony formularz związany ze składaną reklamacją, należy wydrukować i podpisać.

• W przypadku braku możliwości wydrukowania, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres e-mail: rsjubiler22@gmail.com.

Reklamowany towar wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym prosimy przesłać na adres:

RS Jubiler Pracownia Złotnicza Radosław Świeńciński ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 6A/23 15-888 Białystok z dopiskiem: “REKLAMACJA” lub złożyć osobiście w jednym z naszych Salonów

Informacje dotyczące reklamacji: Sprzedawca rozpoznaje reklamacje w terminie 14 dni od daty zgłoszenia reklamowanego produktu i wypełnionego formularza. O decyzji Rzeczoznawcy zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową lub telefoniczną.

W przypadku wysyłki towaru zakupionego w Sklepie Internetowym, produkt zostanie odesłany na adres podany podczas składania zamówienia.

Szczegółowe informacje związane z reklamacją zamówionych produktów zakupionych na rsjubiler.pl znajdą Państwo w naszym regulaminie.

Aby zapoznać się z formularzem reklamacyjnym prosimy kliknąć formularz reklamacyjny,

z kolei jeśli interesuje Państwa formularz zwrotu prosimy kliknąć formularz zwrotu.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania